Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

EFI przejmuje Inèdit

© EFI

Firma EFI nabyła Inèdit Software, hiszpańskiego producenta procesorów RIP i związanego z nimi oprogramowania dla cyfrowego druku na tekstyliach. Przejęcie to pozwoli firmie przyspieszyć cyfrową transformację druku przemysłowego i zwiększyć możliwości firmy w zakresie produkcji opakowań, grafiki reklamowej, tekstyliów oraz materiałów budowlanych i dekoracyjnych. Inèdit zostanie zintegrowany z ofertą EFI Reggiani.

Portfolio produktów Inèdit obejmuje zaawansowane rozwiązania w zakresie przepływu pracy do profilowania druku na tekstyliach, kalibracji, integracji projektu i wielu innych. Technologia RIP firmy Inèdit jest stosowana w całym światowym przemyśle tekstylnym m.in. w cyfrowych maszynach EFI Reggiani. Jako część EFI Reggiani, Inèdit będzie nadal rozwijać produkty dla szerokiej gamy maszyn cyfrowych. „Stając się częścią EFI Reggiani możemy rozwijać i dostarczać jeszcze wyższy poziom kompleksowych rozwiązań w zakresie zintegrowanego przepływu pracy dla branży tekstylnej oraz automatyzacji opartej na filozofii Przemysłu 4.0, które jeszcze bardziej zwiększą produktywność, wydajność, rentowność i zrównoważony rozwój klientów w zakresie druku na tekstyliach” - podkreśla Jose Antonio Caballero, współzałożyciel i dyrektor handlowy firmy Inèdit.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama