Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-14.01.2021 · Viscom, Düsseldorf

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10th Polish Car Wrap Championship

Podobnie jak podczas poprzednich 9. edycji targów RemaDays, również w tym roku stoisko VISUAL COMMUNICATION stało się polem bitwy dla trzech pretendentów o tytuł mistrza Polski w car wrappingu. Przez trzy dni mierzyli się oni w różnych, choć równie wymagających konkurencjach. Do zawodów stanęło trzech zawodników z całej Polski: Patryk Sobolewski z lubelskiej firmy Ubieramy Samochody.pl, Andrzej Serwin z Asfoll i Piotr Kryński z firmy Reklama UFO. Ich umiejętności, oprócz czujnego oka widzów, oceniało również pięciu jurorów. Jubileuszowa edycja Mistrzostw obfitowała w trudne zadania – zmierzyć musieli się z nimi nie tylko zawodnicy, ale i jurorzy, gdyż poziom zawodów stał na niezwykle wysokim, wyrównanym poziomie. Po burzliwych obradach udało się wyłonić najlepszego uczestnika 10th Polish Car Wrap Championship – został nim Patryk Sobolewski. Na drugim miejscu podium stanął zeszłoroczny Mistrz, czyli Andrzej Serwin. Trzecią pozycję zajął z kolei Piotr Kryński. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody ufundowane przez organizatorów i partnerów wydarzenia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama