adphos na techtextil. Kluczowe rozwiązania

© adphos

Firma adphos dzięki opatentowanym technologiom aNIR i aLITE odgrywa wiodącą rolę w dziedzinie przemysłowych procesów termicznych. Na targach techtextil we Frankfurcie przedstawi nowe, zoptymalizowane pod kątem aplikacji i specyficznych potrzeb klienta rozwiązania w dziedzinie powłok tekstylnych i drukowania inteligentnych tekstyliów.

 

Technologie elektrotermiczne adphos umożliwiają suszenie i utrwalanie powłok, drukowanie, barwienie i impregnację w ciągu kilku sekund, szczególnie na materiałach wrażliwych na temperaturę, takich jak tekstylia i włókniny. We Frankfurcie adphos dostarczy informacji na temat funkcjonalnych procesów termicznych do zastosowania wielowarstwowych struktur elektronicznych na i w materiałach tekstylnych. Firma będzie obecna na wspólnym stoisku z Bayern Innovativ.

 

Technologie adphos

Procesy aNIR i aLITE umożliwiają suszenie bez zniekształceń farb drukarskich na bazie wody, atramentów i pigmentów lub dyspersyjnych systemów kolorystycznych, szczególnie w niskich temperaturach i przy znacznie zwiększonej prędkości produkcji. Jakość produktu ulega znacznej poprawie, zwłaszcza w przypadku przyjaznych dla środowiska aplikacji na bazie wody. W niektórych przypadkach zapotrzebowanie na energię można zmniejszyć o ponad 80 procent, co skutkuje znacznymi oszczędnościami kosztów. Ponadto rozwiązania elektrotermiczne firmy adphos są całkowicie wolne od emisji CO2.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama