Kalendarium

13-14.03.2018 · Retail Summit, Warszawa

15-17.02.2018 · WETEC, Stuttgart

15-17.02.2018 · TV TecStyle Visions, Stuttgart

6-9.02.2018. · ISE, Amsterdam

7-9.02.2018. · RemaDays, Nadarzyn

Canon zdobywa FESPĘ

Szereg prezentacji

Trudno było nie zauważyć Canona podczas tegorocznych targów Fespa. Firma przedstawiła wiele urządzeń z licznych segmentów, które można wykorzystać do niezliczonych wręcz zastosowań.

 

Trudno było nie zauważyć Canona podczas tegorocznych targów Fespa. Firma przedstawiła wiele urządzeń z licznych segmentów, które można wykorzystać do niezliczonych wręcz zastosowań. Najwięcej uwagi przyciągnął jednak nowy produkt Canona, oparty o technologię UVgel, drukujący z roli ploter Océ Colorado 1640. Już podczas Fespy, dzięki licznym prezentacjom, firmie udało się sprzedać kilkadziesiąt tych urządzeń, również do Polski. Jednak to nie jedyny produkt na stoisku Canona. Warto także zwrócić uwagę na maszyny z rodziny Océ Arizona, która w tym roku obchodziła swoje dziesiąte urodziny, oraz na urządzenia imagePRESS do druku arkuszowego. Zaprezentowano także technologię próżniową High Flow Vacuum stosowaną w stołach ploterów płaskich UV Océ Arizona Arizona 6100. Zapewnia ona o wiele lepszą stabilność niż tradycyjnie stosowana metoda przyklejania materiału taśmą do stołu, dlatego też umożliwia pracę na bardzo trudnych podłożach, jak sklejka, płyta pilśniowa, MDF czy tektura falista. Powierzchnia działania systemu pozwala na druk w dużym formacie. Warto również zwrócić uwagę na rozwiązanie z zakresu automatyzacji procesów cięcia, bigowania i wycinania, Océ AutoPilot, opracowane wraz z firmą Zünd.

 

 

©Canon Europe

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Zwrot afektywny

Od dłuższego już czasu, a dokładnie od lat 90. XX wieku, współczesna filozofia oraz antropologia kultury mówi nam, że żyjemy w czasach afektywnego zwrotu. Tak więc w centrum uwagi stawiamy emocje, odczucia, uczucia, doznania… Czynimy tak również na łamach VISUAL COMMUNICATION, pytając m.in. o skuteczność kampanii społecznych i możliwości ich oddziaływania.

Reklama