Kalendarium

13-14.03.2018 · Retail Summit, Warszawa

15-17.02.2018 · WETEC, Stuttgart

15-17.02.2018 · TV TecStyle Visions, Stuttgart

6-9.02.2018. · ISE, Amsterdam

7-9.02.2018. · RemaDays, Nadarzyn

Car&Wrap Championship - Mistrz może być tylko jeden

Data publikacji: luty 2017

 

Już po raz siódmy aplikatorzy z całej Polski zmierzyli się w Mistrzostwach Polski w Car Wrappingu. Podczas targów Rema Days stoisko European Media Group – wydawcy magazynu Visual Communication – stało się areną zaciekłych zmagań, które wyłoniły tegorocznego mistrza oklejania. Przez trzy dni czterech zawodników mierzyło się z nie lada wyzwaniami, biorąc udział w konkurencjach testujących ich umiejętności, w tym dokładność, szybkość i kreatywność. Po ukończeniu każdego z zadań jury dokładnie sprawdzało każdy szczegół aplikacji, wychwytując nawet najdrobniejsze błędy i potknięcia – wszystko po to, by wyłonić najlepszego z najlepszych. Bezdyskusyjnym zwycięzcą siódmej edycji Car&Wrap Championship okazał się Michał Słaboszewski z firmy Powerart. Tytuł pierwszego wicemistrza zdobył Marcin Dutka z firmy Wrapteam.eu, natomiast drugim wicemistrzem został Artur Roguski z firmy Artlab. Czwartemu z zawodników, Michałowi Mierzejewskiemu z Megaoklejania, niewiele zabrakło do podium. Partnerami wydarzenia były firmy: Avery Dennison, Plastics Group, Auto Idea oraz Steinel.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Rewolucje kwantowe i nie tylko

Socjologowie diagnozują, że najmłodsze pokolenia są konformistyczne, cenią wygodę i w zasadzie w ogóle nie odczuwają potrzeby buntu. Pojęcie „rewolucji” jest im kompletnie obce. A jeśli już mówi się o ich buncie, to jako o „buncie konserwatywnym” – cóż za oksymoron!

A jednak rewolucje – mniejszego i większego kalibru – wciąż w świecie zachodzą, dziejąc się niejako w tle naszej zabieganej egzystencji.

Reklama