Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Color Labolatory. Zaskakująca Flora X20UV

Opis osoby

Koło takiej maszyny nie można przejść obojętnie. Za sprawą prezentowanych przez firmę maszyn drukujących stoisko wystawiennicze Color Labolatory było tłumnie odwiedzane przez zwiedzających tegoroczne targi RemaDays. Na szczególną uwagę zasługiwała hybrydowa maszyna Flora X20UV, której nie są straszne żadne wyzwania. To urządzenie do zadań specjalnych - innowacyjne, finezyjne, z wysoką jakością druku w technologii UV LED i dogodną konfiguracją.

 

Hybrydowa Flora X20UV umożliwia druk zarówno na materiałach płaskich jaki i roll to roll z dodatkowym kolorem białym oraz lakierem uszlachetniającym. Urządzenie drukuje na folii, fototapecie, folii magnetycznej, płytach PCV i MDF, szkle i na wielu innych materiałach, w tym materiałach do podświetleń i wybranych materiałach tekstylnych. Pas transmisyjny z strefami podsysu pozwala na druk materiałów powyżej 5m długości na sztywnych podłożach oraz na swobodny druk materiałów rolowych do szerokości 205cm. Dodatkowo w zestawie są dwa dokładane stoły umożliwiające druk na płaskich podłożach, a opuszczany liniał do pozycjonowania materiałów płaskich oraz automatyczne ustawienie wysokości karetki usprawnia obsługę plotera. Maszyna drukuje w czterech podstawowych kolorach CMYK z dodatkową opcją koloru białego do poddruku lub nadruku. Sprawdzone w warunkach produkcyjnych japońskie głowice KM1024i o kropli 6pl oraz opracowany do nich atrament KaoChimigraf Atomic V.2 z certyfikatem UE (Made in UE) tworzą nieporównywalną jakość druku. Ploter umożliwia rozbudowę konfiguracji o kolejny rząd głowic w celu przyspieszenia prędkości druku. Za pomocą wbudowanego panelu LED można na bieżąco kontrolować proces i jakość wydruku. Najnowszy model Flora X20UV osłania wrażliwe na pył materiały oraz zabezpiecza proces druku dzięki zastosowaniu obudowy wyposażonej dodatkowo w czujniki bezpieczeństwa.

 

Sprawdzony partner
Flora Printer to międzynarodowa marka w branży poligraficznej z 20-letnim doświadczeniem, która dorównuje światowej klasy producentom i stale wprowadza innowacje, aby zapewnić partnerom biznesowym to, czego akurat potrzebują. Color Laboratory jest autoryzowanym dostawcą maszyn tego producenta od momentu pojawienia się ich na polskim rynku. Firma oferuje serwis urządzeń, oraz wydajne atramenty dedykowane ploterom Flora.

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama