Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Color Labolatory. Zaskakująca Flora X20UV

Opis osoby

Koło takiej maszyny nie można przejść obojętnie. Za sprawą prezentowanych przez firmę maszyn drukujących stoisko wystawiennicze Color Labolatory było tłumnie odwiedzane przez zwiedzających tegoroczne targi RemaDays. Na szczególną uwagę zasługiwała hybrydowa maszyna Flora X20UV, której nie są straszne żadne wyzwania. To urządzenie do zadań specjalnych - innowacyjne, finezyjne, z wysoką jakością druku w technologii UV LED i dogodną konfiguracją.

 

Hybrydowa Flora X20UV umożliwia druk zarówno na materiałach płaskich jaki i roll to roll z dodatkowym kolorem białym oraz lakierem uszlachetniającym. Urządzenie drukuje na folii, fototapecie, folii magnetycznej, płytach PCV i MDF, szkle i na wielu innych materiałach, w tym materiałach do podświetleń i wybranych materiałach tekstylnych. Pas transmisyjny z strefami podsysu pozwala na druk materiałów powyżej 5m długości na sztywnych podłożach oraz na swobodny druk materiałów rolowych do szerokości 205cm. Dodatkowo w zestawie są dwa dokładane stoły umożliwiające druk na płaskich podłożach, a opuszczany liniał do pozycjonowania materiałów płaskich oraz automatyczne ustawienie wysokości karetki usprawnia obsługę plotera. Maszyna drukuje w czterech podstawowych kolorach CMYK z dodatkową opcją koloru białego do poddruku lub nadruku. Sprawdzone w warunkach produkcyjnych japońskie głowice KM1024i o kropli 6pl oraz opracowany do nich atrament KaoChimigraf Atomic V.2 z certyfikatem UE (Made in UE) tworzą nieporównywalną jakość druku. Ploter umożliwia rozbudowę konfiguracji o kolejny rząd głowic w celu przyspieszenia prędkości druku. Za pomocą wbudowanego panelu LED można na bieżąco kontrolować proces i jakość wydruku. Najnowszy model Flora X20UV osłania wrażliwe na pył materiały oraz zabezpiecza proces druku dzięki zastosowaniu obudowy wyposażonej dodatkowo w czujniki bezpieczeństwa.

 

Sprawdzony partner
Flora Printer to międzynarodowa marka w branży poligraficznej z 20-letnim doświadczeniem, która dorównuje światowej klasy producentom i stale wprowadza innowacje, aby zapewnić partnerom biznesowym to, czego akurat potrzebują. Color Laboratory jest autoryzowanym dostawcą maszyn tego producenta od momentu pojawienia się ich na polskim rynku. Firma oferuje serwis urządzeń, oraz wydajne atramenty dedykowane ploterom Flora.

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama