Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Dwudniowe warsztaty laserowe. Akademii Lasera w Colop Polska

Po okresie wakacyjnym Colop Polska powrócił do organizacji warsztatów laserowych znanych po nazwą Akademii Lasera. Organizowane od 2007 roku cykliczne szkolenia mają już prawie 100 zrealizowanych edycji.
 

© Colop Polska

Szkolenia warsztatowe odbywają się w siedzibie firmy Colop Polska w Bytomiu lub „wyjazdowo” w różnych regionach Polski. Uczestnicy poprzednich edycji szkolenia mieli okazję do pogłębienia i ugruntowania wiedzy na temat urządzeń laserowych, ich możliwości i potencjału wykorzystania oraz materiałów przeznaczonych do obróbki laserowej. Dla części uczestników była to zupełnie nowa wiedza i doświadczenie. Specjaliści z Działu Technologii Laserowych firmy Colop Polska zadbali, aby przekazać zainteresowanym zarówno wiedzę teoretyczną oraz wskazać jak doskonalić umiejętności praktyczne.

Wysoki poziom szkolenia

Ostatnia edycja miała miejsce we wrześniu w siedzibie firmy Colop Polska. Jej uczestnicy byli pod wrażeniem poziomu wiedzy specjalistów z Działu Technologii Laserowych Colop Polska i sposobu jej przekazania. Podkreślali fakt dobrze przygotowanego szkolenia pod względem merytorycznym oraz nabycia szeregu inspiracji do pracy na swoim laserze.

Kolejne edycje warsztatów są zaplanowane w terminach:

  • 19 - 20 października 2023 w Żabiej Woli pod Warszawą

  • 23 - 24 listopada 2023 w Bytomiu

  • 07 - 08 grudnia 2023 w Bytomiu

Organizatorzy dla każdego gościa Akademii przygotowali torbę materiałową sygnowaną logo Universal Laser Systems, zawierającą m.in. zestawy próbek materiałów, formularz promocyjny uprawniający do zakupu materiałów w atrakcyjnej cenie, a także personalizowany

certyfikat. Podczas szkolenia jego uczestnicy mają zagwarantowany poczęstunek kawowy i lunchowy.

 

Formularz rejestracyjny znajduje się TUTAJ.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama