Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

FESPA Global Print Expo 2023. Berger Textiles z nową linią produktów

Opis osoby

Berger Textiles, dostawca tekstyliów do szerokoformatowego druku cyfrowego, dekoracji wnętrz i odzieży, zaprezentuje na odbywających się w maju targach FESPA Global Print Expo 2023 aż sześć nowości w swoim portfolio, w tym nową linię produktów Architecture. Nowa seria materiałów będzie zapewniać szeroki wybór wysokowydajnych tekstyliów funkcjonalnych do zastosowań architektonicznych we wnętrzach.

 

Berger Textiles dostrzega znaczące możliwości rozwoju w segmencie architektonicznym oraz rosnące zapotrzebowanie na tekstylia funkcjonalne, które pomagają projektantom i instalatorom pokonywać praktyczne wyzwania w wymagających przestrzeniach. Dzięki tym pierwszym produktom z linii Architecture, firma chce pokazać jak tkaniny techniczne mogą zaoferować eleganckie rozwiązania problemów z hałasem i zapachami w różnych środowiskach, przy jednoczesnym poszanowaniu, a nawet zwiększeniu estetyki wnętrza.

Kolejne dwie nowości w portfolio Berger Textiles, które pojawią się na targach to nowe tkaniny odzieżowe rozszerzające portfolio Home & Fashion. Zaprojektowane dla całej gamy odzieży i akcesoriów drukowanych na zamówienie, Single Jerseys to tkaniny dostępne z lub bez obróbki wstępnej do druku pigmentowego i posiadające certyfikaty Oeko-Tex i Gots. Z kolei klienci z branży signage i komunikacji wizualnej odwiedzający stoisko na targach FESPA 2023 odkryją dwa nowe materiały Soft Signage - Moon i Icon.
Przedstawiciele firmy zapewniają, że Berger Textiles jest gotowe, aby być niezawodnym partnerem dla swoich klientów, dostarczać im innowacyjnych produktów, ale także zapewnić fachowe wsparcie techniczne i aplikacyjne, którego potrzebują, aby efektywnie pracować z tymi materiałami. "Z sześcioma nowymi produktami, które zaprezentujemy na targach FESPA, jesteśmy gotowi zmotywować drukarnie tekstylne i instalatorów świeżymi pomysłami i wydajnymi materiałami, których potrzebują, aby przekształcić je w prawdziwy biznes" komentuje obecność firmy na targach Alessandro Lanfranconi, CEO w Berger Textiles.

 

Berger Textiles wystawia się na FESPA Global Printing Expo 2023 obok siostrzanej marki Spandex Group - ImagePerfect, która oferuje wybór niezawodnych, wysokiej jakości materiałów samoprzylepnych do druku i kolorowych oraz narzędzi dla twórców znaków i producentów grafiki.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama