Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Ice Festiwal 2023 w Poznaniu. Lodowa zabawa powraca

© Ice Festiwal

17-sta już edycja corocznego Ice Festiwal w tym roku odbędzie się w samym sercu stolicy Wielkopolski, gdzie w dniach 8-10 grudnia przy ulicy Święty Marcin w Poznaniu powstanie lodowe miasteczko „Stihl Ice City”.

Dwie kategorie konkursowe Speed Ice Craving oraz Konkurs Główny, które odbędą się w ramach poznańskiego festiwalu są częścią Mistrzostw Świata w Rzeźbieniu w Lodzie. Podczas wydarzenia, swoje prace zaprezentuje ponad dwudziestu artystów z całego świata, w tym z Japonii, USA i Filipin. Nie zabraknie też silnej, polskiej reprezentacji. W konkursie weźmie udział firma Ice Team (jest również zaangażowana w organizację festiwalu), która co roku przygotowuje rzeźbę lodową na galę finałową konkursu ART OF PACKAGING.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama