Kalendarium

09-11.01.2024 · Viscom, Düsseldorf

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

30.01-02.02.2024 · ISE, Barcelona

19-22.03.2024 · FESPA, Monachium

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Jakość i szybkość. Roland DG przesuwa granice

© Roland DG

Roland DG przesuwa granice innowacji w zakresie druku dzięki dwóm innowacyjnym premierowym produktom. Do nowych rozwiązań w portfolio producenta należą biurkowy plotek płaski VersaOBJECT MO-240 i oprogramowanie PrintAutoMate, mającym na celu zapewnienie bezbłędnych procesów druku i zwiększenie wydajności druku UV.

 

Ploter VersaOBJECT MO-240 jest najnowszym dodatkiem do serii VersaOBJECT, który został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności druku bezpośredniego na przedmiotach trójwymiarowych. „MO-240 to najnowszy stołowy ploter płaski UV firmy Roland DG, który osiąga piękne wyniki w wysokiej rozdzielczości przy zwiększonej wydajności dzięki innowacyjnym technologiom” powiedział Tony Miller, Prezes Globalnego Działu Sprzedaży i Marketingu Roland DG.

 

VersaOBJECT MO-240

Model VersaOBJECT MO-240 osiąga wydajność 2,07 m2/h w trybie standardowym, dzięki nowo opracowanym dużym głowicom drukującym w układzie przesuniętym, mocnej lampie UV-LED i najnowocześniejszej technologii sterowania punktowego zapewniającej optymalną wydajność z wysoką prędkością. Zwłaszcza wydajność jednoczesnego druku białego podwoiła się w porównaniu z poprzednimi modelami, zapewniając krótsze czasy utwardzania w celu precyzyjnego odtworzenia skomplikowanych szczegółów, drobnego tekstu i subtelnych gradacji.

 

 

Oprogramowanie PrintAutoMate

Oprogramowanie PrintAutoMate zostało oparte na chmurze i ma na celu standaryzację operacji drukowania i usprawnienie procesów drukowania dla firm zajmujących się różnymi danymi, nośnikami i produktami. PrintAutoMate automatycznie przekształca dane drukowania na wstępnie zarejestrowane dane układu szablonów, przydziela zadania drukowania operatorom i bezproblemowo integruje się z oprogramowaniem RIP VersaWorks 6, znacznie zwiększając wydajność i minimalizując błędy w procesach produkcyjnych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama