Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Już niedługo!. Akademia Technologii Zdobienia w Krakowie

Opis osoby

Już w środę, 17.05 odbędą się organizowane przez API.PL warsztaty z Akademii Technologii Zdobienia w Krakowie! Spotkania te są dedykowane dla tych, którzy chcą rozwijać swoje biznesy poprzez poznanie nowych technik zdobienia i znakowania tekstyliów oraz gadżetów reklamowych.

Podczas warsztatów, specjaliści z API.PL pokażą uczestnikom różne techniki druku, takie jak sublimacja, DTF, DTG, termotransfer tonerowy i druk przy użyciu folii flex.
Warsztaty trwają jeden dzień i odbywają się w godzinach 9:00 - 15:00. Koszt udziału wynosi 149 zł netto/osobę, a każdy uczestnik otrzyma od organizatorów wydruki do samodzielnego testowania, próbki podłoży oraz voucher o wartości 150 zł na zakup produktów z oferty API.PL za kwotę min. 1 500 zł.

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Akademii Technologii Zdobienia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama