Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Mimaki rozszerza portfolio. Wszechstronność rozwiązań

© Mimaki

Firma Mimaki wprowadza nowości do swojego portfolio oferując zrównoważone rozwiązania zapewniające produktywność, rentowność i wszechstronność. Nowościami produktowymi są ploter drukująco-tnący UCJV330-160 z serii 330 oraz model UJV100-160 Plus. Firma uruchomiła również opartą na chmurze platformę monitorowania PICT.

Zespół Mimaki jest zaangażowany we wspieranie przejścia na druk UV w celu zapewnienia bardziej zrównoważonej, wydajnej produkcji druku i zabezpieczenia przyszłości wszystkich swoich klientów. UJV100-160 Plus i UCJV330-160 to najnowsze wyniki wysiłków Mimaki na rzecz rozszerzenia opcji druku UV dostępnych dla użytkowników. Maszyny są również kompatybilne z nowym, opartym na chmurze narzędziem PICT do monitorowania stanu maszyn Mimaki. Dostępne do pobrania dla klientów oprogramowanie daje możliwość dokładnego monitorowania stanu operacyjnego oraz wydajności każdej maszyny producenta z dowolnego urządzenia elektronicznego.

Synonimy technologii Mimaki
Elastyczność nośników w połączeniu z opcją oferowania druku 2.5D (znaków wodnych lub druku 5-warstwowego) dodatkowo wspiera dostawców usług druku w realizacji ich celów skoncentrowanych na dostarczaniu klientom bardziej zróżnicowanej oferty produktów o wysokiej wartości. Jako zintegrowany ploter drukująco-tnący UCJV330-160 jest również wyposażony w zaawansowane funkcje cięcia konturowego, tym samym umożliwiając realizację takich zleceń jak druk naklejek, kalkomanii i etykiet. Model UJV100-160 Plus z kolei umożliwia użytkownikom przesyłanie danych bezpośrednio z RasterLink7 do plotera, poprawiając wydajność przepływu pracy.

Jeszcze więcej opcji wykończeń
Nowa funkcja pull-back printing dostępna w ploterze UCJV330-160 umożliwia cofanie zadrukowywane podłoże, tym samym umożliwiając drukowanie aż do 3 warstw. Rozszerzy to możliwości zastosowania maszyny, dając klientom większą elastyczność w oferowaniu szerokiej gamy usług. Wykorzystanie nawet 3-warstwowego druku w celu dalszej poprawy wyglądu grafiki w różnych ustawieniach daje klientom Mimaki kolejną okazję do wyróżnienia swoich produktów i usług na rynku. Alternatywnie, klienci Mimaki mogą wykorzystać druk 3-warstwowy z przezroczystym atramentem, aby stworzyć bardziej wyrafinowane wykończenia, dodając wartość do swoich zastosowań drukowania, nawet takich jak grafika okienna.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama