Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-14.01.2021 · Viscom, Düsseldorf

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

Najnowsze maszyny na Unique 4 + 1

 

W dniach 7-9 września w Lipsku odbyły się targi Unique 4 + 1 . To doskonałe miejsce do prezentacji najnowszych osiągnięć w zakresie dostosowywania produktów w zakresie technologii reklamowej, wykończenia tkanin, technologii grawerowania i trofeów.Roland uznał to wydarzenie za idealną okazję do zaprezentowania swoich najnowszych rozwiązań tekstylnych i wielkoformatowych. Jednym z nich jest TrueVIS VG2 Print & Cut. Dzięki ponad czterdziestu ulepszeniom w stosunku do wielokrotnie nagradzanych poprzedników z serii VG, nie tylko spełnia wymagania dotyczące jakości i produkcji w technologii reklamowej i druku wielkoformatowym, ale także znacznie je przewyższa. Firma zaprezentowała, między innymi nowe atramenty TR2, w tym pomarańczowy, nowe ustawienia zarządzania kolorami dla lepszego odwzorowania kolorów oraz nowe inteligentne rolki dociskowe tworzą ciekawe wydruki. Nowością jest również to, że wydruki można przetwarzać już po sześciu godzinach. Warta zauważenia jest także VersaUV LEF2–200. Ta innowacyjna maszyna płaska ułatwia drukowanie niemal każdego możliwego materiału z ciekawą grafiką, teksturami i fotografiami. Druk UV jest nie tylko przyjazny dla środowiska i szybki, ale oferuje również usługodawcom druku zupełnie nowy wymiar personalizacji produktu, dzięki różnorodności materiałów do drukowania i szybkiemu utwardzaniu atramentem. LEF 2–200 jest kompatybilny z VersaWorks 6. W dziedzinie drukowania tekstyliów Roland DG przedstawił nową maszynę tekstylną VersaSTUDIO BT-12. Dzięki tej kompaktowej, niedrogiej i prostej maszynie DirecttoGarment drukowanie koszulek i innych tkanin na żądanie jest proste. Oferuje wysokiej jakości rozdzielczość wydruku 1200 x 1200 dpi i wysoką jakość kolorów. Proces drukowania jest również prosty, co oznacza, że ​​dostawcy usług drukowania mogą zbudować i rozwinąć cały spersonalizowany biznes graficzny za pomocą tylko jednego urządzenia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama