Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowe perspektywy. European Sign Expo 2023

© Fespa

Już w tym tygodniu odbędą się w Monachium targi European Sign Expo 2023 (23 - 26 maja 2023). Na tegorocznej imprezie wystawi się 75 dostawców, którzy zaprezentują swoje rozwiązania w zakresie oznakowania i komunikacji wizualnej. Odwiedzający zobaczą najnowsze rozwiązania w zakresie liternictwa, oznakowania i oznakowania cyfrowego, systemów wyświetlania, grawerowania i wytrawiania, wyświetlaczy, systemów LED, neonów, mediów zewnętrznych i narzędzi do znakowania.

Na European Sign Expo 2023 pojawi się ponad 75 wystawców, co stanowi 40 procentowy wzrost w porównaniu z European Sign Expo 2022. 25 dostawców wystawi się w tym roku po raz pierwszy, a będą to między innymi 1Vision, Elitas, NoviSign i Sign Trade. Do grona wystawców dołączyły ponownie firmy, które uczestniczyły w targach w roku 2016 w tym BaltLED, Insta Displays, LaserTools i ORES Display."European Sign Expo zapewnia doskonałą platformę wymiany informacji i poznania najnowszych osiągnięć technologicznych branży. W tym roku w Monachium nie tylko połączymy wystawców i odwiedzających, ale także powitamy z powrotem te firmy, które z powodu ograniczeń spowodowanych pandemią nie mogły uczestniczyć w wydarzeniu w 2021 i 2022 roku" skomentował szef FESPA Global Print Expo, Michael Ryan.

Efka sponsorem
Targi po raz kolejny są sponsorowane przez firmę Efka, dostawcę ram tekstylnych i lightboxów, która na swoim stanowisku zaprezentuje swoją szeroką gamę podświetlanych i niepodświetlanych ram i profili. Efka pokaże również swój nowy profil 3D, który umożliwia użytkownikom umieszczanie dwustronnych nadruków tekstylnych w konfiguracjach L, U i O, dzięki czemu nadaje się zarówno do zastosowań wiszących, jak i wolnostojących. Ponadto firma zaprezentuje swój nowy przewodnik, z którym klienci krok po kroku mogą dokonać wyboru odpowiedniej da nich ramy tekstylnej. "Wystawiamy się na European Sign Expo 2023, ponieważ daje nam to możliwość spotkania się z naszymi klientami, zaprezentowania naszych najnowszych rozwiązań i bycia na bieżąco z trendami w branży” komentuje obecność firmy na targach Harold Klaren, International Sales Manager w Efka.

Szerokie spectrum rozwiązań
Wśród tegorocznych wystawców jest Lucoled, dostawca rozwiązań LED, prezentujący swoją nową gamę XR z wydajną technologią chipów LED, która w połączeniu z soczewką Helios zmniejsza zużycie energii. Gama XR zostanie wprowadzona na rynek z 3 modelami dla rozwiązań o różnych wymiarach i będzie miała wydajność do 180 lumenów na wat. Firma Domino Sign pokaże swoją bogatą ofertę, w tym nowe profile, żywicę do gięcia i nową gamę mocnych diod LED. Z kolei Ores Display skupia się w tym roku na rozszerzeniu swoich rozwiązań ekspozycyjnych, z nową ofertą druku UV roll-to-roll, UV flatbed i cyfrowego druku sublimacyjnego.

Fespa Global Print Expo
Odwiedzający targi European Sign Expo będą mogli również wziąć udział w odbywających się w tym samym miejscu targach Fespa Global Print Expo, aby poznać najnowsze rozwiązania w zakresie druku cyfrowego, tekstylnego i sitodruku oraz przekonać się jak mogą rozszerzyć swoją ofertę produktów i usług o nowe obszary działalności. Ponadto twórcy znaków i specjaliści od komunikacji wizualnej mogą dowiedzieć się, w jaki sposób mogą zwiększyć wartość oferowanych swoim klientom rozwiązań poprzez wykorzystanie personalizacji. Więcej o tej tematyce odwiedzający będą mogli się dowiedzieć uczestnicząc w dedykowanym wydarzeniu Personalisation Experience.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama