Oferta specjalna w Api.pl!. Żywiczne maszyny drukujące Epson

© Api.pl

Firma Api.pl przygotowała specjalną ofertę na precyzyjne i ekologiczne plotery żywiczne! Rozwiązania Epson SureColor SC-R5010/SC-R5010L są idealne dla drukarni wielkoformatowych, agencji reklamowych oraz producentów materiałów do home decor.

Żywiczne maszyny drukujące marki Epson pozwalają na drukowanie na różnorodnych podłożach, takich jak tapety, obrazy typu canvas, tekstylia, banery ścienne czy plakaty, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości i ochrony środowiska. Dzięki bezzapachowym, wodnym tuszom żywicznym (zestaw 6-kolorów atramentów UltraChrome RS), maszyny drukujące Epson SureColor SC-R5010/SC-R5010L są bezpieczne dla zdrowia pracowników oraz środowiska, co sprawia, że świetnie sprawdzą się we wrażliwych środowiskach, takich jak hale produkcyjne, szkoły czy szpitale.
Tylko teraz, firma Api.pl oferuje ceny projektowe na plotery Epson SureColor SC-R5010 dla firm zainteresowanych rozwojem swojej oferty. Zachęcamy do skorzystania z promocji i zapoznania się z OFERTĄ firmy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama