Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Oferta specjalna w Api.pl!. Żywiczne maszyny drukujące Epson

© Api.pl

Firma Api.pl przygotowała specjalną ofertę na precyzyjne i ekologiczne plotery żywiczne! Rozwiązania Epson SureColor SC-R5010/SC-R5010L są idealne dla drukarni wielkoformatowych, agencji reklamowych oraz producentów materiałów do home decor.

Żywiczne maszyny drukujące marki Epson pozwalają na drukowanie na różnorodnych podłożach, takich jak tapety, obrazy typu canvas, tekstylia, banery ścienne czy plakaty, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości i ochrony środowiska. Dzięki bezzapachowym, wodnym tuszom żywicznym (zestaw 6-kolorów atramentów UltraChrome RS), maszyny drukujące Epson SureColor SC-R5010/SC-R5010L są bezpieczne dla zdrowia pracowników oraz środowiska, co sprawia, że świetnie sprawdzą się we wrażliwych środowiskach, takich jak hale produkcyjne, szkoły czy szpitale.
Tylko teraz, firma Api.pl oferuje ceny projektowe na plotery Epson SureColor SC-R5010 dla firm zainteresowanych rozwojem swojej oferty. Zachęcamy do skorzystania z promocji i zapoznania się z OFERTĄ firmy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama