Kalendarium

12-14.11.2019 · InPrint, Monachium

20-21.11.2019 · Retail Show, Warszawa

20-22.11.2019 · Fast Textile, Warszawa

11-14.02.2020 · ISE, Amsterdam

12-14.02.2019 · RemaDays, Nadarzyn

Ogromne stoisko

Przygotowania do targów FESPA, odbywających się w dniach 14-17 maja, już trwają! Na nich pojawi się m.in. Mimaki, jeden z Złotych Sponsorów tego wydarzenia. W związku z tym prestiżowym tytułem, przedsiębiorca postanowił zadbać oto, aby stoisko pozostawiało jak najlepsze wrażenie. Z tego względu będzie ono największym dotychczas stoiskiem firmy, na wspomnianym wydarzeniu. Mimaki zaprezentuje różnorodne urządzenia drukujące, przystosowane do praktycznie każdej pracy jaką należy wykonać w druku wielkoformatowym. Całość zostanie podzielona na odpowiednie działy tematyczne, aby zainteresowani mogli łatwo się odnaleźć. Wśród nich znajdą się sektory odpowiedzialne za grafikę oznakowań, produkty przemysłowe, tekstylia czy druk 3D. Każdy z nich ma do zaoferowania zaawansowane urządzenia, czego najlepszym przykładem jest Mimaki 3DUJ-553. Wspomniana drukarka polimerowa 3D może zmienić oblicze urządzeń tego typu, ze względu na swoją niezwykłą zdolność do odwzorowania kolorów – posiada paletę nawet 10 milionów barw. Aby to osiągnąć, wykorzystano atramenty CMYK, a także dodatkowo biały i przejrzysty, co pozwala na produkowanie nawet półprzezroczystych przedmiotów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Niech żyje subwersywność, czyli potencjał krytycznego myślenia!

Francuski filozof Roland Barthes w 1980 roku retorycznie pytał: „Czy najlepszą subwersją nie jest ta, która zniekształca kody, zamiast jest niszczyć?“. Subwersja zachodzi zwykle w relacji do praktyk „zawłaszczania” (ang. appropriation), ściśle związanych ze strategiami sztuki krytycznej. Te strategie sprawdzają się jednak również w relacji do komunikacji wizualnej i reklamowych kampanii.

Reklama

Untitled Document

WARNING

błąd: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122)
plik: Unknown
linia: 0
Untitled Document

WARNING

błąd: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp)
plik: Unknown
linia: 0