Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Polska Izba Przemysłu Targowego. Jubileusz 30-lecia

© Polska Izba Przemysłu Targowego

Polska Izba Przemysłu Targowego świętuje w tym roku Jubileusz 30-lecia. Obchody 30 rocznicy istnienia zrzeszenia mają na celu podkreślenie wkładu Polskiej Izby Przemysłu Targowego w rozwój polskiej branży targowej, a także rodzimej gospodarki w ciągu ostatnich 30 lat.

Polska Korporacja Targowa powstała w czerwcu 1993 roku w Poznaniu z woli 120 ówczesnych krajowych przedsiębiorstw targowych, czyli organizatorów targów, firm wystawienniczych i innych firm związanych z targami. Obchody rocznicy mają również na celu podkreślenie wkładu targów w rozwój polskich firm i polskiej gospodarki oraz promocji kraju jako atrakcyjnego partnera biznesowego. Polskie firmy projektujące i budujące stoiska targowe są uznawane w Europie za jedne z najlepszych w branży.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama