Kalendarium

09-11.01.2024 · Viscom, Düsseldorf

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

30.01-02.02.2024 · ISE, Barcelona

19-22.03.2024 · FESPA, Monachium

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Premiera Samsunga. Pokaz dronów nad Tamizą

© Samsung

Firma Samsung spektakularnie uczciła premierę swojego najnowszego modelu urządzenia mobilnego Samsung Galaxy S24. Producent sprzętu zaprezentował londyńczykom 8-minutowy zachwycający spektakl dronów.

 

Wydarzenie wyróżniło się jako świadectwo idealnego połączenia kreatywności zaawansowanej technologii dronów i nowych możliwości Galaxy AI Samsunga. Skomplikowana prezentacja, łącząca technologię rozrywki z urokiem przestrzeni kosmicznej, była wynikiem współpracy pomiędzy Celestial, agencją komunikacyjną Taylor Herring i studiem kreatywnym St Marks Studios. Powietrzne show obejmowało 552 precyzyjnie zaprogramowanych dronów, które stworzyły dynamiczną i immersyjną narrację wizualną rozciągającą się na długości 160 metrów. Jego zaprojektowanie i zaprogramowanie zajęło ponad 650 godzin. Motywem przewodnik pokazu był kosmos, który stanowił nawiązanie do marki Galaxy i jej nowych, innowacyjnych funkcji dostępnych w urządzeniu mobilnym Galaxy S24. W ramach pokazu na niebie pojawił się napis „Galaxy AI is here”. Pokaz dronów zorganizowany przez Samsung był jednym z największych w Wielkiej Brytanii.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama