Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

RemaDays Warsaw 2023. Wielkie odliczanie

© Krajowa Izba Reklamy

Już za dwa dni rozpocznie się 18. edycja targów RemaDays Warsaw 2023. Trwające w dniach 01-03.02.2023 wydarzenie targowe będzie jednym z największych wydarzeń branżowych roku.

Organizatorzy RemaDays Warsaw szacują, że ilość odwiedzających może wynieść nawet 30 tys. osób. Goście będą mieli okazję zobaczyć stanowiska wystawiennicze na rekordowej powierzchni 50 tys. m2.

Powierzchnia wystawiennicza

Zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez Krajową Izbę Targową RemaDays są największym pod względem powierzchni wystawienniczej wydarzeniem z branży reklamy i druku. Z kolei pod względem ilości wystawców targi w podwarszawskim Nadarzynie plasują się na trzecim miejscu zaraz po niemieckich targach PSI w Düsseldorfie i hiszpańskim wydarzeniu Promo Gift.

Rema Congress
Targom towarzyszyć będzie Rema Congress, wydarzenie merytorycznego dla sektora reklamy i druku. Wystąpienia prelegentów odbywać się będą na trzech scenach - Marketingowej, Poligraficznej i Wystawców. Doświadczeni prelegenci i znawcy branży przedstawią obecną sytuację sektora, przewidywania i trendy na kolejne lata.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama