Kalendarium

13-14.03.2018 · Retail Summit, Warszawa

15-17.02.2018 · WETEC, Stuttgart

15-17.02.2018 · TV TecStyle Visions, Stuttgart

6-9.02.2018. · ISE, Amsterdam

7-9.02.2018. · RemaDays, Nadarzyn

Riset na RemaDays

RemaDays, jedno z największych wydarzeń branży poligraficznej i reklamowej już tuż tuż. Po raz kolejny na targach zaprezentuje się firma Riset Polska. Na jej stoisku pojawią się liczne nowości, w tym systemy związane wykończeniem prac i uszlachetnieniem druku. Wśród nich warto wymienić urządzenia serii Aeroqut marki Uchida, takie jak w pełni automatyczny, pneumatyczny laminator rolowy z podawaniem z podciśnieniem, separacją arkuszy i opcją złocenia- Uchida FoilGlazer. Na stoisku znajdą się także nowe urządzenia introligatorskie firmy Morgana, pozwalające na zwiększenie wydajności procesów bigowania, broszurowania, falcowania, perforowania, numerowania, oklejania ( pur i eva), a także wydruków cyfrowych i offsetowych. Należą do nich szyjący drutem Plockmatic 2000S, Falcerko- bigówka Morgana DigiFold Pro 385, czy Bigówka Morgana AutoCreaser Pro 33. Wszystkie te urządzenia w trakcie pracy będzie można zobaczyć w hali F na stoisku Y3.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Rewolucje kwantowe i nie tylko

Socjologowie diagnozują, że najmłodsze pokolenia są konformistyczne, cenią wygodę i w zasadzie w ogóle nie odczuwają potrzeby buntu. Pojęcie „rewolucji” jest im kompletnie obce. A jeśli już mówi się o ich buncie, to jako o „buncie konserwatywnym” – cóż za oksymoron!

A jednak rewolucje – mniejszego i większego kalibru – wciąż w świecie zachodzą, dziejąc się niejako w tle naszej zabieganej egzystencji.

Reklama