Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Rozszerzona oferta. AMS w łódzkiej Manufakturze

Opis osoby

Łódzka Manufaktura, największe centrum handlowe w Polsce, to kultowe miejsce spotkań mieszkańców Łodzi i atrakcja dla turystów. Od 1 października miejsce stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne dla reklamodawców. Dzięki systemowi AMS Digital Indoor zapewni markom emisję 4,7 milionów treści reklamowych miesięcznie oraz możliwość prowadzenia działań z obszaru content marketingu i ambientu.

 

Łódzka Manufaktura to nie tylko centrum handlowe, ale prawdziwe serce miasta, które łączy przestrzeń kulturalną, rozrywkową i handlową. Tysiące butików, restauracji i kawiarni przyciągają odwiedzających. To największe centrum handlowe w Polsce i miejsce, które konkuruje z ulicą Piotrkowską o miano wizytówki Łodzi. AMS udostępnia w Manufakturze system Digital Indoor, który zapewnia klientom galerii ciekawy, autorski kontent, a markom możliwość elastycznej reklamy na cyfrowych nośnikach o wystandaryzowanym układzie pionowym. Łącznie cały system ma możliwość wyświetlenia 4,7 milionów treści miesięcznie, rozliczanych w modelu CPM DOOH - podobnie jak w internecie. „Nasza obecność w łódzkiej Manufakturze to dla marek jeszcze więcej możliwości dotarcia do swoich klientów w jednym z najważniejszych miejsc w Łodzi. Marki mogą tu skorzystać z reklamy wideo lub animacji plakatów dzięki przyciągającemu uwagę efektowi motion, a także wykorzystać content marketing i działania ambientowe. Przestrzeń Manufaktury daje szerokie możliwości na dopasowaną komunikację, jest więc znakomitym miejscem na nowoczesną, cyfrową reklamę: powiedział Tomasz Muraszko, Head of Product Marketing w AMS.

 

Poszerzony zasięg

Rozszerzenie AMS-owej sieci Digital Indoor o łódzką Manufakturę to kolejny krok w zwiększaniu digitalowego zasięgu i dostarczaniu klientom najatrakcyjniejszych punktów styku marki z konsumentami. Aktualnie w ofercie firmy znajduje się 78 galerii handlowych, zlokalizowanych w 22 aglomeracjach i miastach zamieszkanych przez około 50 procent populacji Polski.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama