Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-14.01.2021 · Viscom, Düsseldorf

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

Ruchome twarze

Hypervsn zademonstrował technologię CES 2020 nowej generacji, która obsługuje holograficzne gry, interakcje z holograficznymi obrazami twarzy i modelowanie holograficznych obiektów 3D. W pokazie reklamowym firma zaprezentowała najciekawsze funkcje:Holographic Gaming – teraz można grać w najpopularniejsze gry 3D z większym realizmem i zanurzeniem. Nadaje to rozgrywce zupełnie nowego wymiaru w postaci interaktywnej technologii 3D bez konieczności stosowania niewygodnych zestawów słuchawkowych. Technologię można wykorzystać w parkach rozrywki na całym świecie.

 

 

 

HyperFaces - holograficzna wersja twarzy użytkownika jest wyświetlana przez filtr 3D na żywo, a jej wygląd fizyczny można zmieniać za pomocą animowanych obiektów, masek i typów postaci. Otwiera to drzwi do zastosowania w np. sklepach odzieżowych, podczas premier produktów, wydarzeń branżowych i nie tylko.

 

Modeler 3D - pozwala użytkownikom rozkładać obiekty 3D unoszące się w powietrzu bez potrzeby użycia narzędzi. Holograficzne obiekty 3D można przesuwać rękami. Rozwiązanie pozwala powiększyć komorę spalania silnika samochodu jednym ruchem ręki i obrócić ludzkie serce jednym ruchem nadgarstka. Szkoły, szpitale, centra badawcze i salony sprzedaży detalicznej mogłyby wykorzystać tę technologię do tworzenia modeli architektonicznych, demonstracji produktów i działań marketingowych.

 

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama