Kalendarium

13-14.03.2018 · Retail Summit, Warszawa

15-17.02.2018 · WETEC, Stuttgart

15-17.02.2018 · TV TecStyle Visions, Stuttgart

6-9.02.2018. · ISE, Amsterdam

7-9.02.2018. · RemaDays, Nadarzyn

Serce Warszawy - Biznesowa iluminacja

 

The Heart Warsaw to platforma współpracy biznesu z technologicznymi start-upami mieszcząca się na 38. piętrze biurowca Warsaw Spire. Przestrzeń biurowa i sala konferencyjna o łącznej powierzchni 1.700 m2 zostały zaaranżowane zgodnie z koncepcją opracowaną przez firmę Workplace Solutions. Uwagę odwiedzających przykuwa sufit z podświetleniem RGB sterowanym za pomocą pilota. Instalacja świetlna, zaprojektowana i wykonana przez agencję Advertis, obejmuje ambientowe światło z szeroką gamą kolorów do wyboru, które można dopasować do okazji bądź identyfikacji wizualnej określonej firmy. Światło z odpowiednio rozmieszczonych listew z soczewką rozprasza się na powierzchni podwieszonego sufitu skonstruowanego z białych trójkątów. Podzielona na cztery sekcje sala konferencyjna oferuje możliwość niezależnego sterowania oświetleniem i kolorystyką każdej sekcji z osobna, zaś podświetlany sufit widoczny jest nawet z zewnątrz budynku.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Rewolucje kwantowe i nie tylko

Socjologowie diagnozują, że najmłodsze pokolenia są konformistyczne, cenią wygodę i w zasadzie w ogóle nie odczuwają potrzeby buntu. Pojęcie „rewolucji” jest im kompletnie obce. A jeśli już mówi się o ich buncie, to jako o „buncie konserwatywnym” – cóż za oksymoron!

A jednak rewolucje – mniejszego i większego kalibru – wciąż w świecie zachodzą, dziejąc się niejako w tle naszej zabieganej egzystencji.

Reklama