Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Soyang Europe dla Marc Jacobs. Przyciągająca oko witryna

© Stylographics

Stylographics, firma zajmująca się drukiem wielkoformatowym i produkcją od wielu lat współpracuje zarówno z Soyang Europe (Soyang), jak i popularnym producentem odzieżowym firmą Marc Jacobs. Teraz Soyang zostało wybrane do stworzenia przyciągającej wzrok witryny sklepowej dla tej globalnej marki modowej.

Zadaniem firmy było stworzenie ekspozycji, która przyciągałaby uwagę przechodniów i zachęcała ich do wejścia do sklepu, z odważnym czarno-białym wzorem rozciągającym się wokół całej ramy witryny. Pożądany efekt udało się osiągnąć z wykorzystaniem Print Floor, materiału podłogowego PVC firmy Soyang Europe, który został wybrany ze względu na swoje wytrzymałe i niezawodne właściwości. Do realizacji projektu wykorzystano atramentową maszynę drukującą Durst P10 250HS UV.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama