Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-14.01.2021 · Viscom, Düsseldorf

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

Termotransferowe wyzwanie

Druk termotransferowy na najwyższym poziomie wymaga zaangażowania i technologicznych poszukiwań. Włoska firma Monti Antonio od lat stawia na innowacje i eksperymenty, w wyniku których tworzy urządzenia spełniające najbardziej wyszukane potrzeby rynku. Pozwala jej to na pozytywne patrzenie w przyszłość. Firma od lat korzysta z autorskiej technologii i sprawia, że proces druku termotransferowego jest jeszcze prostszy. Nie boi się także wyzwań. Przystosowuje swoje urządzenia do potrzeb klientów, a także wsłuchuje się w ich postulaty, aby stworzyć maszynę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Firma pragnie nieustannie się rozwijać i wspierać swoich klientów. Pokazuje to także podejście do serwisu. Firma zatrudnia dwunastu techników: ośmiu stałych pracowników w dziale produkcji i czterech „wędrowców”. Ci ostatni docierają do klientów, którzy potrzebują pomocy, a także współpracują z tymi, pragnącymi odbyć szkolenie we własnym zakładzie. Dzięki temu możliwe jest dostarczanie urządzeń do druku termotransferowego najlepszej jakości, które spełni oczekiwania wymagania wymagających klientów.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama