Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Ulepszona folia ViziPrint Impress White. Żywe kolory bieli

Opis osoby

Drytac wprowadził ulepszoną wersję folii PET ViziPrint Impress White, która umożliwia wprowadzenie żywych kolorów i oszałamiających grafik do takich zastosowań, jak reklamy okienne, wyświetlacze ekranowe i dekoracje sprzętu AGD.

ViziPrint Impress White jest przeznaczony do instalacji na sucho lub na mokro w zależności od wielkości grafiki na szkle, lustrach lub innych gładkich powierzchniach. Elastyczność rozwiązania gwarantuje technologia Adhesive Science, która tworzy silne wiązanie zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach bez pozostawiania resztek. Eliminuje to powstawanie pęcherzyków powietrza, co znacznie ułatwia użytkownikowi montaż na docelowej powierzchni, a jednocześnie zapewnia, że folia jest niewrażliwa na wilgoć. Elastyczne właściwości folii oznaczają również, że może być ona wielokrotnie usuwana i nakładana bez pozostawiania śladów na powierzchni. Folia ViziPrint Impress White jest kompatybilna z technologiami druku ekosolwentowego, lateksowego i UV, 4,6 mil (115µ) i ma matowe wykończenie. Producent zapewnia trzyletnią trwałość wewnątrz i dwuletnią na zewnątrz.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama