Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wiosenna Akademia Lasera. Dwudniowe warsztaty w Colop Polska

Opis osoby

Kolejne edycje warsztatów Akademii Lasera organizowanej przez Colop Polska od 2007 roku odbędą się już niedługo. Wiosenne 2-dniowe szkolenia odbędą się w dniach 23-24 marca w Bytomiu i 13-14 kwietnia w miejscowości Babimost koło Świebodzina. Wszyscy uczestnicy otrzymają torbę materiałową sygnowaną logo Universal Laser Systems, zawierającą m.in. zestawy próbek materiałów, formularz promocyjny uprawniający do zakupu materiałów w atrakcyjnej cenie, a także personalizowany certyfikat.

Jak wyglądają warsztaty w Akademii Lasera? Uczestnicy 95 edycji warsztatów, które odbyły się w dniach 16-17 lutego mieli możliwość przekonać się o tym na żywo. Szkolenie odbyło się w siedzibie firmy Colop Polska w Bytomiu i uczestniczyło w nim trzynaście osób z dziewięciu firm.
Uczestnicy szkolenia mieli okazję do pogłębienia i ugruntowania wiedzy na temat urządzeń laserowych, ich możliwości i potencjału wykorzystania oraz materiałów przeznaczonych do obróbki laserowej. Dla części z uczestników była to zupełnie nowa wiedza i doświadczenie. Specjaliści z Działu Technologii Laserowych firmy Colop Polska zadbali, aby przekazać zainteresowanym zarówno wiedzę teoretyczną oraz wskazać jak doskonalić umiejętności praktyczne. Dla uczestników tej edycji szkolenia najbardziej interesujący był temat poświęcony doborowi parametrów do obróbki różnych materiałów w pracy na laserach oraz kwestie konserwacji urządzeń. Uczestnicy byli żywo zainteresowani rodzajem i różnorodnością materiałów jakie można na laserze obrabiać i zachwyceni wspaniałym kontaktem z prowadzącymi i ich wiedzą, a jednocześnie miłą i sympatyczną atmosferą podczas szkolenia.

Kolejne edycje szkoleń  są zaplanowane w terminach:

·         23 -24 marzec 2023 w Bytomiu. Na ten termin jest już komplet osób.

·         13-14 kwiecień 2023 w miejscowości Babimost koło Świebodzina

 

TUTAJ znajduje się formularz rejestracyjny.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama