Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

WrapFest 2023 już niedługo. Szczegóły wydarzenia

© FESPA

Zupełnie nowa impreza w kalendarzu FESPA odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Organizatorzy WrapFest 2023 ogłosili szczegóły harmonogram wydarzenia, które obejmie ponad 60 pokazów na żywo i program Wrap Talks, podczas którego eksperci branżowi wystąpią ze swoimi prelekcjami tematycznymi.

Odbywająca się od 26 do 27 kwietnia impreza WrapFest 2023 na torze wyścigowym Silverstone w Northamptonshire przyciągnie specjalistów i entuzjastów car wrappingu z całego świata. „Zainteresowanie udziałem w tym wydarzeniu ze strony zarówno marek, jak i wielkich nazwisk branżowych było ogromne i nie możemy się doczekać rozpoczęcia wydarzenia” powiedział Duncan MacOwan, Szeh Działu Marketingu i Wydarzeń, FESPA. Celem organizatorów było zapewnienie uczestnikom dostępu do różnorodnych treści i doświadczeń. Dlatego podczas dwudniowego wydarzenia nie zabraknie zarówno pokazów sztuki car wrappingu jak i bardziej kameralnych prezentacji i spotkań zachęcających do rozmów i wymiany doświadczeń miedzy profesjonalistami i entuzjastami tej dziedziny.


Car wrapping
Uczestnicy WrapFest 2023 będą mieli okazję zobaczyć, jak najlepsi specjaliści od car wrappingu na świecie prezentują na żywo swoje umiejętności, nowe techniki i najnowsze materiały. Swoje pokazy zapowiedzieli, m.in.: Hexis, 3M, Adapt (wraz z Profilm), Avery Dennison, APA, Grafityp, Spandex, William Smith, Innotech, Surfex (z FlexiShield i Teckwrap), HP i Metamark.


Wrap Talks
Wrap Talks będzie z kolei przestrznią dla rozmów i prelekcji branżowych autorytetów. W programie przewidziane są wystąpienia takich specjalistów jak: Yianni Charalambous (Yiannimize), Archie Hamilton, Corey England (Wrap Capital), Joshua Stedford (Livery Magic), czy trener Wrap Institute, Justina Pate. Wykłady, prelekcje, studia przypadków i panele dyskusyjne będą okazją do poszerzenia i zdobycia nowej wiedzy z zakresu car wrappingu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama