Kalendarium

09-11.01.2024 · Viscom, Düsseldorf

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

30.01-02.02.2024 · ISE, Barcelona

19-22.03.2024 · FESPA, Monachium

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wyświetlacze ePaper od Sharp/NEC. Targi ISE 2024

© Sharp/NEC

Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadził na rynek nowe wyświetlacze Sharp ePaper o rozmiarach 13 i 25 cali, wyznaczając w ten sposób nową erę energooszczędnych rozwiązań Digital Signage.

 

Wyświetlacze ePaper to cyfrowa alternatywa dla papierowych plakatów. Są idealne do zastosowań w handlu detalicznym i gastronomii, gdzie wymagane jest wyświetlanie statycznych treści z regularnymi aktualizacjami, przykładowo: promocje w punktach sprzedaży, tablice menu, informacje o alergenach. Sharp ePaper znajdzie zastosowanie również w branży transportowej do wyświetlania rozkładów jazdy lub informacji o odprawie i bramkach. "Mamy duże oczekiwania co do ich potencjału i już nie możemy się doczekać prezentacji nowych produktów i reakcji odwiedzających podczas targów ISE w Barcelonie" powiedział Martin Lienau, Product Manager Large Format Displays w Sharp NEC Display Solutions Europe. Wyświetlacze ePaper firmy Sharp/NEC stanowią znaczący krok w kierunku neutralności bezemisyjnej i działają przy zerowym zużyciu energii podczas odtwarzania treści, pobierając jej minimalną ilość tylko wtedy, gdy konieczne są aktualizacje. Wyświetlacze zapewniają doskonałą czytelność nawet w najjaśniejszym otoczeniu, prezentując statyczne obrazy cyfrowe o niskim współczynniku odbicia światła i wrażeniu czytania zbliżonym do papieru. Dzięki pełnej możliwości wyświetlania barw, zwiększonej dzięki wydajności kolorów ACeP, zapewniają one wyjątkowe parametry wizualne z doskonałym kontrastem, szerokimi kątami widzenia i wysoką rozdzielczością. Zapewnia to ergonomiczną prezentację treści, przypominając przy tym papier. Taki wygląd jest przyjazny dla oczu, bez refleksów i bez emisji szkodliwego niebieskiego światła, co podkreśla zaangażowanie firmy Sharp/NEC zarówno w komfort odbiorców treści, jak i w zrównoważony rozwój.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama