Kalendarium

09-11.01.2024 · Viscom, Düsseldorf

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

30.01-02.02.2024 · ISE, Barcelona

19-22.03.2024 · FESPA, Monachium

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zdobyty certyfikat. Ecologo dla atramentów żywicznych

© Roland DG

Atramenty żywiczne TA marki Roland DG do wielkoformatowych maszyn drukujących z serii TrueVIS AP-640 uzyskał certyfikat Ecologo.

 

Certyfikacja Ecologo jest standardem zatwierdzonym przez UL, zewnętrzną organizację zajmującą się promowaniem globalnego zrównoważonego rozwoju, zdrowia i bezpieczeństwa środowiska poprzez wspieranie wzrostu i rozwoju produktów, usług i organizacji przyjaznych dla środowiska. Dzięki rygorystycznym badaniom naukowym i szczegółowym przeglądom UL zaświadcza, że produkty spełniają rygorystyczne normy efektywności środowiskowej oparte na cyklu życia i mają niewielki wpływ na środowisko i zdrowie ludzi.


Ploter TrueVIS AP-640

Ploter TrueVIS AP-640 to żywiczna maszyna atramentowa, która łączy wysokie nasycenie kolorów, wysoką rozdzielczość z naturalną ekspresją, która wykorzystuje fakturę nośnika. Dzięki opcji szybkiego schnięcia i szerokiej kompatybilności z nośnikami, AP-640 jest idealny do szerokiej gamy zastosowań, w tym tapet, dzieł sztuki, banerów tkaninowych i foli do car wrappingu. Ze względu na swoją kluczową cechę przyjazności dla środowiska i ludzi, szczególnie nadaje się do zastosowań wewnętrznych w supermarketach, restauracjach, szkołach, szpitalach i innych obiektach wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

"Żywe, wierne odwzorowanie kolorów jest bardzo ważne dla tworzenia grafiki, która rezonuje w umysłach ludzi. Jednocześnie rosnąca globalna świadomość inicjatyw w zakresie zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i bezpieczeństwa to tematy, których nie można zignorować. Bardzo się cieszymy, że nasz atrament żywiczny AP-640 TA otrzymał prestiżowy międzynarodowy certyfikat Ecologo” powiedział Tony Miller, prezes Działu Globalnej Sprzedaży i Marketingu Roland DG.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama