Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zmiana w zespole Reprograf Grafikus. Nowy dyrektor zarządzający

© Reprograf Grafikus

Stanowisko dyrektora zarządzającego w firmie Reprograf Grafikus objął Radosław Borkowski. Do jego zadań ma należeć wzmocnienie i usprawnienie działań operacyjnych oraz opracowanie długoterminowej strategii rozwoju firmy.

 

Radosław Borkowski posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami. Przed rozpoczęciem współpracy z Reprografem Grafikus realizował misję popularyzacji rozwiązań automatyki domowej, budynkowej i smart home w firmie Somfy. Do jego zasług można zaliczyć przeprowadzenie transformacji organizacji pod kątem wielokanałowości dystrybucji i budowanie silnej pozycji multibrandu na polskim rynku (Somfy, Simu, ASA oraz Mingardi). Był odpowiedzialny za rozwój działalności firmy w Ukrainie, co przyczyniło się do otwarcia osobnego oddziału Somfy obejmującego ten obszar Europy. Borkowski jest zwolennikiem innowacji, digitalizacji i ekologicznych rozwiązań. Źródeł długofalowego sukcesu organizacji szuka w kulturze synergii, czyli łączeniu biznesów i ludzi oraz tradycji z nowoczesnością. Spełnia się również w roli mentora, wspierając rozwój młodych adeptów przedsiębiorczości.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama