Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Texart XT-640S-F

© Roland DG

Firma Roland DG wprowadza na rynek nowy ploter do tekstyliów i odzieży Texart XT-640S-F. Hybrydowe rozwiązanie przeznaczone jest do druku bezpośrednio na tkaninie i na odzieży (DTT/DTG) i zostało zaprojektowane w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na druk krótkoseryjny w przemyśle odzieżowym i tekstylnym.

Texart XT-640S-F może drukować na szerokim spektrum tkanin, w tym na bawełnie, mieszankach bogatych w bawełnę, białym poliestrze, drelichu i skórze. Jego zestaw kolorów CMYK plus biel o wysokiej gęstości zapewnia żywe nadruki zarówno na białej jak i kolorowej odzieży. Dzięki wysokim wynikom testu prania i certyfikacji Eco Passport by Oeko-Tex stanowi on również wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska rozwiązanie, zapewniające długotrwałe rezultaty. Produkt jest dostępny w trzech rozmiarach stołu, z dołączonym stołem podsysającym i oferuje opcjonalny system przyrządów, który umożliwia drukowanie do sześciu sztuk odzieży w jednym cyklu roboczym. Operatorzy mogą załadować maszynę i zająć się innymi zadaniami, zamiast stale nadzorować proces drukowania, co pozwala im skupić się na innych czynnościach. Dostępny jest również system jednolitrowego, dużego zbiornika atramentu, aby obniżyć koszty druku i zminimalizować codzienne zadania.

Zainspirowany wzrostem kolekcji limitowanych i odzieży „fashion drop”, sprzedawanej w małych partiach, ploter XT-640S-F jest stworzony do druku krótkoseryjnego. Oferuje tworzenie dekoracji o różnych rozmiarach, kolorach i obsługuje wiele rodzajów odzieży w ramach tego samego przebiegu, jak również płynnie przechodzi między trybami druku na odzieży i tkaninach bez zmiany urządzenia. Rozwiązanie skierowane jest do tworzenia odzieży modowej, sportowej, rekreacyjnej i odzieży ulicznej. Jest to również odpowiednie rozwiązanie dla domów mody, które chcą tworzyć prototypowe wersje ubrań lub projekty limitowane. Ploter jest dostępny w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej i w Indiach. 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama