Avocor na ISE 2024. Nie tylko wyświetlacze

© Avocor

Avocor zaprezentuje swoją rozszerzającą się gamę technologii na targach ISE w Barcelonie. Rozwiązania z poszerzonego portfolio produktowego oferują więcej opcji i na nowo interpretują sposób komunikacji, zachęcają do współpracy i pozwalają osiągnąć nowy poziom produktywności.

 

Kompleksowa linia rozwiązań Avocor została zaprojektowana z myślą o nowych sposobach pracy i uczenia się. Wśród prezentowanych nowości pojawią się łatwe i gotowe do użycia systemy digital signage, wysokiej klasy interaktywne wyświetlacze, a także platformy programowe. Te ostatnie stworzone zostały z myślą o stymulowaniu kreatywności, zwiększania zaangażowania, wspierania pracy zespołowej oraz umożliwienia bezproblemowego zarządzania urządzeniami zdalnymi i terminowych aktualizacji.
Avocor zaprezentuje również swoje najnowsze produkty, które rozszerzają zasięg firmy na dodatkowe rynki i branże. Goście będą mogli zapoznać się z serią ultraszerokokątnych wyświetlaczy L, CollabTouch, kompletnym portfolio rozwiązań typu „wszystko w jednym” zaprojektowanych we współpracy z firmą Logitech, oraz technologiami sprzętowymi Avocor Google Meet, Desk 27 i Board 65.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama