Interaktywne środowisko pracy Wyświetlacze od Avocor

Opis osoby

Avocor został dostawcą szerokiej gamy wyświetlaczy w przebudowanej, globalnej siedzibie Zurich Insurance Group (Zurych). Kampus Quai Zurich w pobliżu Jeziora Zuryskiego jest siedzibą firmy od ponad 120 lat i został niedawno przebudowany tak aby zespolić infrastrukturę, a także stworzyć przyjazną, technologicznie zaawansowaną przestrzeń dla pracowników centrali.
Wyspecjalizowane przestrzenie skrojone na miarę międzynarodowej firmy oferują użytkownikom zintegrowane rozwiązania technologiczne. Nad koncepcją pracował zespół, w skład którego weszli Bild + Ton jako integrator systemów, Novia AG jako partner dystrybucyjny oraz WSDG AG odpowiedzialna za inżynierię i doradztwo w zakresie systemów AV. W sumie Avocor wyposażył w interaktywne wyświetlacze ponad 150 pokoi w czterech różnych budynkach.

W dużych i średnich salach konferencyjnych, a także w niektórych otwartych przestrzeniach, zainstalowano wyświetlacze z serii Avocor G o konstrukcji bezramkowej od krawędzi do krawędzi. W mniejszych salach konferencyjnych i biurach komórkowych dla 2–4 ​​osób sprawdzają się ekrany z serii Avocor E, które wykorzystują najnowszą zoptymalizowaną technologię dotykową i tworzą płynne środowisko pracy dla użytkowników w czasie rzeczywistym. Wszystkie wyświetlacze są wyposażone w rozwiązania Microsoft Teams Room, w tym wideo i dźwięk HD. Łączność za pomocą pojedynczego kabla w całej instalacji umożliwia pełną funkcjonalność BYOD (przynieś własne urządzenie) i BYOM (przynieś własne spotkanie), co pozwala firmie Zurich kontynuować zaangażowanie w hybrydowe środowisko pracy.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama