Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Festiwal Art Moves 2020

Organizatorzy konkursu Art Moves na najlepszą pracę bilbordową ogłosili laureatów konkursu, w tym zwycięzcę i 9 prac wyróżnionych. Tematem tegorocznych prac było hasło „Epidemia – globalna katastrofa, kara czy szansa, by wymyślić siebie i świat na nowo?”. Konkurs organizowany jest w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sztuki na Bilbordach Art Moves i jak co roku porusza ważne, aktualne tematy ze świata. Prace artystyczne prezentowane są na nośnikach takich jak bilbordy, citylighty i ekrany Led, które wysyłają artyści z całego świata.

Zwycięzcą konkursu został Zoran Georgiev z Niemiec, do którego powędrowała Główna Nagroda Konkursu w wysokości 5 tysięcy złotych. Jego praca przedstawia czerwone flagi, na których zamieszczone sa ikonki mediów społecznościowych, takich jak instagram, facebook czy twitter. Oprócz zwycięzcy, wyróżnione zostały prace dziewięciu innych artystów z różnych miejsc na świecie, w tym dwóch z Polski, Magdaleny Sikory oraz Piotra Depta-Kleśty.

Na zdjęciu poniżej umieszczone są kolejno prace Zorana Georgieva oraz Piotra Depta-Kleśty.

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama