Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Festiwal Art Moves 2020

Organizatorzy konkursu Art Moves na najlepszą pracę bilbordową ogłosili laureatów konkursu, w tym zwycięzcę i 9 prac wyróżnionych. Tematem tegorocznych prac było hasło „Epidemia – globalna katastrofa, kara czy szansa, by wymyślić siebie i świat na nowo?”. Konkurs organizowany jest w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sztuki na Bilbordach Art Moves i jak co roku porusza ważne, aktualne tematy ze świata. Prace artystyczne prezentowane są na nośnikach takich jak bilbordy, citylighty i ekrany Led, które wysyłają artyści z całego świata.

Zwycięzcą konkursu został Zoran Georgiev z Niemiec, do którego powędrowała Główna Nagroda Konkursu w wysokości 5 tysięcy złotych. Jego praca przedstawia czerwone flagi, na których zamieszczone sa ikonki mediów społecznościowych, takich jak instagram, facebook czy twitter. Oprócz zwycięzcy, wyróżnione zostały prace dziewięciu innych artystów z różnych miejsc na świecie, w tym dwóch z Polski, Magdaleny Sikory oraz Piotra Depta-Kleśty.

Na zdjęciu poniżej umieszczone są kolejno prace Zorana Georgieva oraz Piotra Depta-Kleśty.

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama