Niezawodny system LED. Wyświetlacze w przestrzeniach korporacyjnych

© Daktronics

Firma Daktronics we współpracy z koreańskim partnerem Kinoton Korea stworzyły trzy wyświetlacze LED typu video wall dla SK Hynix, jednego z największych na świecie producentów półprzewodników z Korei Południowej. Wyświetlacze zostały zainstalowane w siedzibach firmy, w Godam, Supex i Center One.

 

Wyświetlacze dla SK Hynix zostały zainstalowane w przestrzeniach lobby aby tworzyć atrakcyjną dla wszystkich przestrzeń wspólną. Ożywiają powierzchnie ścian kolorami, kuszą wyświetlanymi obrazami i dodają energii tym, którzy koło nich przechodzą.

Wyświetlacz w Godam ma 2,5-milimetrowy odstęp między pikselami, natomiast wyświetlacze w Supex i Center One mają odstęp wielkości 1,5-milimetra. Tak wąski rozstaw pikseli zapewnia wyraźny obraz nawet przy bardzo bliskiej odległości oglądania.

Linia wąskopikselowych wyświetlaczy LED od Daktronics dedykowana jest przestrzeniom, które do tej pory były kojarzone z technologią LCD. Produkty z tej serii o wąskim rozstawie pikseli od 2,5 milimetra do 0,7 milimetra zapewniają naturalne kolory, niezawodność i wysokiej jakości szczegółowe obrazy.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama