Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowa linia winyli od HP. Monomeryczne i Samoprzylepne

© HP

HP wprowadza HP Vital, nową linię monomerycznych oraz samoprzylepnych winyli i laminatów, które zapewniają nie tylko trwałość, wydajność, ale również stałą jakość obrazu godną nazwy HP. I to w ekonomicznej cenie.

Linia HP Vital zapewnia doskonałą jakość druku, jest zgodna z REACH oraz odporna na płomienie, dzięki czemu realizuje restrykcyjne normy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zapewnia ochronę środowiska. Producent oferuje swoim klientom winyle, które są zarówno konkurencyjne cenowo, jak i idealne do drukowania znaków o dużej sile oddziaływania, reklam, naklejek, krótkoterminowych grafik czy wyświetlaczy eventowych. Materiały płynnie współpracują z maszynami drukującymi i atramentami HP, ponieważ firma projektuje wszystkie swoje rozwiązania tak, aby płynnie współpracowały ze sobą jako system zapewniający łatwość obsługi i niezawodne rezultaty przy każdym wydruku.

Paleta możliwości

Nowe portfolio HP obejmuje kilka modeli winyli. Są to monomeryczne winyle samoprzylepne z przezroczystym, trwałym klejem i błyszczącym bądź matowym wykończeniem oraz monomeryczne winyle samoprzylepne z szarym, usuwalnym klejem zapewniającym maksymalne pokrycie z matowym lub błyszczącym wykończeniem. Do serii należą również laminaty ochronne z ochroną z ochroną przed promieniowaniem UV oraz błyszczącym bądź matowym wykończeniem.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama