Nowa linia winyli od HP. Monomeryczne i Samoprzylepne

© HP

HP wprowadza HP Vital, nową linię monomerycznych oraz samoprzylepnych winyli i laminatów, które zapewniają nie tylko trwałość, wydajność, ale również stałą jakość obrazu godną nazwy HP. I to w ekonomicznej cenie.

Linia HP Vital zapewnia doskonałą jakość druku, jest zgodna z REACH oraz odporna na płomienie, dzięki czemu realizuje restrykcyjne normy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zapewnia ochronę środowiska. Producent oferuje swoim klientom winyle, które są zarówno konkurencyjne cenowo, jak i idealne do drukowania znaków o dużej sile oddziaływania, reklam, naklejek, krótkoterminowych grafik czy wyświetlaczy eventowych. Materiały płynnie współpracują z maszynami drukującymi i atramentami HP, ponieważ firma projektuje wszystkie swoje rozwiązania tak, aby płynnie współpracowały ze sobą jako system zapewniający łatwość obsługi i niezawodne rezultaty przy każdym wydruku.

Paleta możliwości

Nowe portfolio HP obejmuje kilka modeli winyli. Są to monomeryczne winyle samoprzylepne z przezroczystym, trwałym klejem i błyszczącym bądź matowym wykończeniem oraz monomeryczne winyle samoprzylepne z szarym, usuwalnym klejem zapewniającym maksymalne pokrycie z matowym lub błyszczącym wykończeniem. Do serii należą również laminaty ochronne z ochroną z ochroną przed promieniowaniem UV oraz błyszczącym bądź matowym wykończeniem.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama