Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Prom Wrap z Textwalk. Reklama dużej skali

© Continental Grafix

TexWalk we współpracy z EasyProtect wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązanie do ochrony oraz poprawy wyglądu promów. Nowe rozwiązanie pozwoli nie tylko wykorzystać reklamowy potencjał promów, ale również przyczyni się do ich ochrony i poprawy wyglądu.

TexWalk to specjalnie zaprojektowana folia, która oferuje liczne korzyści. Nie tylko chroni promy przed żywiołami, ale także służy jako wyjątkowo efektywne narzędzie marketingowe. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, odpornych na promienie UV, warunki pogodowe i zużycie, folia ta chroni przed zadrapaniami, pęknięciami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi, jednocześnie prezentując atrakcyjną powierzchnię. Podróżni mogą śmiało poruszać się po promie bez ryzyka poślizgnięcia się lub upadku. To połączenie estetyki i bezpieczeństwa sprawia, że TexWalk jest doskonałym wyborem dla operatorów promów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama