Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Firma z Jeleniej Góry rozpala serca klientów. Płomienny wóz strażacki

© Black Glass

Firma Black Glass z Jeleniej Góry jest bardzo wszechstronna. Obok przyciemniania szyb samochodowych i okiennych, nakładania folii ochronnych na lakier, renowacji i malowania tapicerek samochodowych firma zajmuje się również oklejaniem aut i należy do certyfikowanych aplikatorów firm 3M, Xpel i Avery Dennison.

Na ostatnim spotkaniu szkoleniowym firmy Avery Dennison, Black Glass rozpaliło wygląd wozu bojowego OSP. Wóz strażacki został oklejony drukowaną folią odblaskową. Klimatyczny obraz przedstawia dwóch strażaków w trakcie akcji gaśniczej. Widoczne osoby są tylko cieniami na tle buchającego intensywnie żółto-czerwonego płomienia. Oprócz obrazu nadruk przedstawia również logo OSP Ożarów Mazowiecki. Wóz strażacki będzie teraz widoczny z daleka nie tylko dzięki odblaskowym właściwościom folii.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama