Ekspansja AMS w Warszawie. Więcej cyfrowych nośników

© AMS

AMS zwiększa o 25 procent liczbę cyfrowych citylightów na przystankach w kluczowych punktach Warszawy dzięki czemu marki będą miały zwiększoną możliwość elastycznej reklamy w najlepszych punktach stolicy. Oferta obejmuje obecnie 77 cyfrowych nośników, co daje ponad pół miliona wyświetleń dziennie, których emisja rozliczana jest podobnie jak w internecie.

Dzięki rozbudowie sieci punktów z cyfrowymi nośnikami, klienci AMS zyskują możliwość prowadzenia działań z obszaru content marketingu w przestrzeni miejskiej. W lipcu AMS powiększył sieć Digital Citylightów o 19 nowych lokalizacji w kluczowych punktach Warszawy. Nowe ekrany można już zobaczyć w centrum miasta, przy Dworcu Centralnym, przy Rondzie De Gaulla czy Placu Bankowym. Wyświetlane są na nich reklamy i treści redakcyjne w ramach statycznego obrazu, zgodnie z wymogami Ustawy o drogach publicznych. „Cyfrowe citylighty w wiatach przystankowych pozwalają naszym klientom na elastyczne planowanie kampanii oraz wzbogacenie jej o ciekawe i angażujące treści dla odbiorców. Dodatkowo, dzięki nowoczesnym narzędziom planowania kampanii, oferujemy możliwość retargetingu, wykorzystania reklamy natywnej czy tzw. triggerów zmiany layoutów, które automatycznie dopasowują komunikat do bieżących warunków, np. pogody czy temperatury powietrza.A to wszystko w wygodnym modelu CPM DOOH, gdzie walutą są wyłącznie realne wyświetlenia” podsumował działania AMS Tomasz Muraszko, Head of Product Marketing w AMS.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama