Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Ekspansja AMS w Warszawie. Więcej cyfrowych nośników

© AMS

AMS zwiększa o 25 procent liczbę cyfrowych citylightów na przystankach w kluczowych punktach Warszawy dzięki czemu marki będą miały zwiększoną możliwość elastycznej reklamy w najlepszych punktach stolicy. Oferta obejmuje obecnie 77 cyfrowych nośników, co daje ponad pół miliona wyświetleń dziennie, których emisja rozliczana jest podobnie jak w internecie.

Dzięki rozbudowie sieci punktów z cyfrowymi nośnikami, klienci AMS zyskują możliwość prowadzenia działań z obszaru content marketingu w przestrzeni miejskiej. W lipcu AMS powiększył sieć Digital Citylightów o 19 nowych lokalizacji w kluczowych punktach Warszawy. Nowe ekrany można już zobaczyć w centrum miasta, przy Dworcu Centralnym, przy Rondzie De Gaulla czy Placu Bankowym. Wyświetlane są na nich reklamy i treści redakcyjne w ramach statycznego obrazu, zgodnie z wymogami Ustawy o drogach publicznych. „Cyfrowe citylighty w wiatach przystankowych pozwalają naszym klientom na elastyczne planowanie kampanii oraz wzbogacenie jej o ciekawe i angażujące treści dla odbiorców. Dodatkowo, dzięki nowoczesnym narzędziom planowania kampanii, oferujemy możliwość retargetingu, wykorzystania reklamy natywnej czy tzw. triggerów zmiany layoutów, które automatycznie dopasowują komunikat do bieżących warunków, np. pogody czy temperatury powietrza.A to wszystko w wygodnym modelu CPM DOOH, gdzie walutą są wyłącznie realne wyświetlenia” podsumował działania AMS Tomasz Muraszko, Head of Product Marketing w AMS.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama