Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Biznes i Ludzie

AMS Flex

Firma AMS wystartowała z nową, elastyczną ofertą OOH pod nazwą AMS Flex, która jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku reklamy.

więcej »

Viscom Italia Hyper Reality

Organizatorzy targów Viscom zapraszają na wirtualne targi poświęcone branży komunikacji wizualnej, które odbędą się na żywo 17 i 18 listopada 2020 roku.

więcej »

RemaDays Warsaw 2021

Organizatorzy targów RemaDays Warsaw 2021 poinformowali o utrzymaniu dotychczasowej daty wydarzenia, które ma się odbyć w dniach od 10 do 12 lutego 2021 roku.

więcej »

Sharp NEC Display Solutions

Firma Sharp i NEC utworzyły spółkę joint venture po nabyciu przez Sharp 66 procent udziałów w NEC Display Solutions.

więcej »

Solidarność kobiet

Po niedawnym orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ograniczenia praw aborcyjnych, jesteśmy świadkami niezwykłej skali protestów kobiet, które mają miejsce w każdym zakątku Polski i w krajach na całym świecie. Jak się okazuje, to nie tylko czas wyrażania swojej niezgody i niezadowolenia, ale i powstawania sztuki.

więcej »

Do zobaczenia w 2021!

Od 12 do 14 stycznia 2021 roku w Düsseldorfie odbędą się targi viscom, PSI oraz PromoTex Expo. Po raz pierwszy od niemal roku fizycznego dystansu na wydarzeniu zgromadzą się przedstawiciele branży promocyjnej, tekstylnej oraz druku.

więcej »

Z nowym logo

Z okazji obchodzenia swojego 20-lecia sieć sklepów Groszek zyskała nowy image. Odświeżony wygląd sklepu obejmie nowy logotyp, identyfikację wizualną, a nawet nową aranżację wnętrza.

więcej »

Zmiany u Avery Dennison

Firma Avery Dennison, producent etykiet samoprzylepnych i materiałów graficznych, sprzedała swoją działalność w zakresie arkuszy offsetowych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w regionie Afryki Północnej (EMENA) firmie Torraspapel, będącej spółką producenta wyrobów papierniczych Lecta.

więcej »

Dni Otwarte w Atrium

W czwartek 15 października w Centrum Ploterowym Atrium odbyła się kolejna edycja Dni Otwartych. Te cyklicznie organizowane spotkania największego dystrybutora urządzeń do druku wielkoformatowego firm Mutoh i Efi to okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i możliwości jakie daje druk Led-UV.

więcej »

48 nagród dla Samsunga

Firma Samsung zdobyła 48 nagród podczas targów International Design Excellence Awards 2020, w tym jedną złotą, cztery srebrne, cztery brązowe oraz jedną w kategorii Best in Show.

więcej »

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama