Ekspansja AluBest. Impuls dla branży tekstylnej

© AluBest

 

Firma AluBest Polska rozszerzyła swoją ofertę o innowacyjne produkty marki DGI-D.Gen, których została oficjalnym dystrybutorem na polskim rynku.


Podpisanie umowy o dystrybucji urządzeń do druku cyfrowego i pigmentowego marki DGI_D.Gen miało miejsce podczas trwającego w dniach 19-22 marca wydarzenia towarzyszącego targom Fespa Global Print Expo w RAI Amsterdamie. Dzięki tej strategicznej współpracy, AluBest stało się oficjalnym partnerem firmy DGI-D.Gen na polskim rynku, umożliwiając klientom dostęp do zaawansowanych technologicznie cyfrowych maszyn drukujących oraz urządzeń do druku sublimacyjnego, reaktywnego i pigmentowego.

Ta synergia sił dwóch liderów branży przemysłu tekstylnego otwiera nowe perspektywy dla producentów, projektantów i firm zajmujących się drukiem tekstylnym w Polsce. Wieloletnie doświadczenie i zaufanie, jakim cieszy się AluBest na rynku, oraz doskonała jakość produktów marki DGI-D.Gen są gwarancją satysfakcji klientów oraz dalszego wzrostu i rozwoju polskiego sektora tekstylnego. Co więcej, firmy podjęły decyzję o budowie centrum demonstracyjnego i szkoleniowego w Rzgowie pod Łodzią, gdzie już znajduje się duże centrum demonstracyjne AluBest Polska o powierzchni 1100 mkw. W kolejnym roku podobne demo zostanie zbudowane w Berlinie, gdzie firma AluBest prowadzi współpracę z klientami z Europy Zachodniej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama