Mimaki Application Days. Światowe Dni Innowacji

Firma Mimaki uruchomiła obejmujący cały region EMEA projekt ,,Mimaki Application Days”, który jest przeznaczony dla klientów firmy. Przedsięwzięcie będzie obejmowało serię 200 wydarzeń stacjonarych, które odbędą się w ciągu 6 miesięcy. Celem projektu jest nawiązanie kontaktu z firmą oraz jej partnerami na poziomie lokalnym, a także bezpośrednie dostarczenie klientom informacji w zakresie nowych rozwiązań. Spotkania będą organizowane we współpracy z siecią dealerów Mimaki. Każde wydarzenie ma dostosowaną treść do danego regionu. Klienci będą mieli możliwość uzyskania informacji i porad dotyczących aplikacji, mających na celu wspieranie rozwoju biznesu.

 

Oprócz cyklu wydarzeń ,,Mimaki Application Days” odbędą się również on-linowe wydarzenia, takie jak ,,Mimaki Innovation Days”. W dniach 25–27 października 2023 r. po raz piąty klienci Mimaki mają możliwość uczestniczenia w Globalnych Dniach Innowacji. W ramach tego wydarzenia odbędą się seminaria oraz dyskusje na temat druku i technologii UV. Webinaria umożliwią uczestnikom dogłębne zapoznanie się z wieloma korzyściami produkcyjnymi i szeroką gamą zastosowań możliwych dzięki nowym maszynom, a także innym technologiom UV w ofercie firmy Mimaki. Głównym punktem wydarzenia będzie prezentacja dwóch nowych maszyn, ploterów drukująco-tnących,  Mimaki UJV100-160Plus i UCJV330-160. Poza tym zaplanowane są także rozmowy na temat korzyści wynikających z zastosowania druku UV w celu wspierania bardziej zrównoważonej przyszłości branży.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama