Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Kornit Digital i Amaze Software. Marki w mediach społecznościowych

© Amaze Software

Firma Kornit Digital ogłosiła, że Amaze Software, spółka macierzysta platform Amaze, Spring i Outfts, wybrała cyfrowe technologie do dekoracji tkanin KornitX Workflow Solutions i Kornit MAX jako system do realizacji swoich wizji. W połączeniu z platformą handlową Amaze Creator Commerce Platform, firmy wspólnie zwiększą efektywność produkcji i realizacji na żądanie dla nowych i istniejących twórców w mediach społecznościowych, co umożliwi im zwiększenie przychodów ze sprzedaży markowych produktów.

 

Kornits Global Fulfillment Network pomaga firmom takim jak Amaze Software współpracować z twórcami i dostawcami wysokiej jakości odzieży i tekstyliów na całym świecie. Platforma jest wspierana przez przepływy pracy KornitX, które płynnie integrują się ze sprawdzonymi w branży systemami dekoracji tkanin i tekstyliów opartymi na technologii Kornit MAX, w celu zapewnienia kompleksowej produkcji, widoczności i kontroli. Platforma Spring firmy Amaze Software w przełomowy sposób poprawia zarobki twórców na swoich treściach i angażuje fanów. Płynnie integruje się z renomowanymi platformami społecznościowymi, takimi jak Instagram, TikTok Shops czy Twitch. Spring oferuje fanom niezrównaną możliwość wygodnego dokonywania zakupów bezpośrednio z tej platformy, na której oglądają treści swoich ulubionych twórców. Pozwala to znacznie zwiększyć zaangażowanie fanów i wzmacnia silniejszą obecność marki. Ponadto, korzystanie z platformy Spring jest niezwykłe łatwe i wygodne dla użytkowników. Brak kosztów wejścia dodatkowo zachęca i przyciąga tysiące aspirujących twórców.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama