Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Jeszcze się przytulimy!

Zalando, europejska platforma internetowa poświęcona modzie i stylowi życia, rozpoczęła nową kampanię reklamową, która podkreśla moc uścisku w tych trudnych i niepewnych czasach. Kampania pod nazwą „We will hug again” ma być wyrazem nadziei i solidarności ludzi w całej Europie, którzy przez pandemię zostali oddzieleni od swoich najbliższych.

Optymistyczne przesłanie zostanie przedstawione na wielu formatach: od fotografii, po bannery i murale, które będzie można znaleźć w wielu europejskich miastach. Każde z ujęć prezentuje dwie postacie, które wzajemnie się przytulają i pokazują, że w obecnych czasach nawet najprostszy wyraz sympatii, taki jak uścisk, może przynieść dużo siły.

Na zdjęciu znajduje się mural Zalando wykonany w Szwecji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama