Jeszcze się przytulimy!

Zalando, europejska platforma internetowa poświęcona modzie i stylowi życia, rozpoczęła nową kampanię reklamową, która podkreśla moc uścisku w tych trudnych i niepewnych czasach. Kampania pod nazwą „We will hug again” ma być wyrazem nadziei i solidarności ludzi w całej Europie, którzy przez pandemię zostali oddzieleni od swoich najbliższych.

Optymistyczne przesłanie zostanie przedstawione na wielu formatach: od fotografii, po bannery i murale, które będzie można znaleźć w wielu europejskich miastach. Każde z ujęć prezentuje dwie postacie, które wzajemnie się przytulają i pokazują, że w obecnych czasach nawet najprostszy wyraz sympatii, taki jak uścisk, może przynieść dużo siły.

Na zdjęciu znajduje się mural Zalando wykonany w Szwecji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama