Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Carbon Foortprint Summit. Ekologiczne wyróżnienie dla AMS

Carbon Footprint Summit to wydarzenie, które co roku gromadzi przedstawicieli biznesu, środowiska naukowego, organizacji pozarządowych, aktywistów, liderów oraz liderki z całego świata, zainteresowanych problematyką zmian klimatu i dążących do realnego wpływu na przyszłość planety. Wśród tegorocznych gości znalazła się także firma AMS, pionier ekologicznych rozwiązań w branży OOH. W trakcie czwartej edycji wydarzenia firma została nagrodzona za długoletnie zaangażowanie w sprawy ekologiczne i wsparcie działań Carbon Footprint Foundation.

 

AMS otrzymał dwukrotnie nagrodę Carbon Footprint Challenge Awards oraz tytuł Lidera Transformacji Energetycznej 2022 i 2023 roku za swoje działania przyczyniające się do zmniejszenia śladu węglowego i przyjazne środowisku technologie, takie jak zielone przystanki, EKO słupy solarne czy EKO Backlighty. EKO wiata oraz EKO słup zostały dodatkowo finalistami konkursu Dobry Wzór 2021. Ponadto, EKO wiaty AMS uzyskały certyfikat Carbon Footprint Approved - zastrzeżony międzynarodowy znak towarowy przyznawany produktom lub usługom, które zostały wytworzone lub dostarczone w odpowiedzialny środowiskowo i społecznie sposób. Doceniono pomysłowość projektu, w którym to ekologiczne moduły na dachu wiat tworzą naturalną ochronę antysmogową.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama