Carbon Foortprint Summit. Ekologiczne wyróżnienie dla AMS

Carbon Footprint Summit to wydarzenie, które co roku gromadzi przedstawicieli biznesu, środowiska naukowego, organizacji pozarządowych, aktywistów, liderów oraz liderki z całego świata, zainteresowanych problematyką zmian klimatu i dążących do realnego wpływu na przyszłość planety. Wśród tegorocznych gości znalazła się także firma AMS, pionier ekologicznych rozwiązań w branży OOH. W trakcie czwartej edycji wydarzenia firma została nagrodzona za długoletnie zaangażowanie w sprawy ekologiczne i wsparcie działań Carbon Footprint Foundation.

 

AMS otrzymał dwukrotnie nagrodę Carbon Footprint Challenge Awards oraz tytuł Lidera Transformacji Energetycznej 2022 i 2023 roku za swoje działania przyczyniające się do zmniejszenia śladu węglowego i przyjazne środowisku technologie, takie jak zielone przystanki, EKO słupy solarne czy EKO Backlighty. EKO wiata oraz EKO słup zostały dodatkowo finalistami konkursu Dobry Wzór 2021. Ponadto, EKO wiaty AMS uzyskały certyfikat Carbon Footprint Approved - zastrzeżony międzynarodowy znak towarowy przyznawany produktom lub usługom, które zostały wytworzone lub dostarczone w odpowiedzialny środowiskowo i społecznie sposób. Doceniono pomysłowość projektu, w którym to ekologiczne moduły na dachu wiat tworzą naturalną ochronę antysmogową.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama