Nowe siły. Zmiany w zarządzie AMS

Z dniem 1 lipca do zarządu AMS dołączy Grażyna Gołębiowska, wieloletnia menadżerka firmy. Będzie odpowiedzialna za obszar marketingu, sprzedaży i badań. Małgorzata Augustyniak, dotychczasowa wiceprezeska, pozostaje w strukturach Grupy na stanowisku doradczyni zarządu ds. CSR.

 

Grażyna Gołębiowska

© AMS

Grażyna Gołębiowska jest menadżerką z 25-letnim doświadczeniem. W branży reklamy OOH pracuje od 1999 r. Zajmowała stanowiska kierownicze w sprzedaży i marketingu, a od 2003 r. zarządzała marketingiem AMS, ostatnio na stanowisku zastępcy dyrektora pionu marketingu i sprzedaży.


Firmowa odpowiedzialność

Małgorzata Augustyniak podjęła decyzję o rezygnacji z funkcji wiceprezeski zarządu i zaangażowaniu się w działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, które stanowią istotny element strategii AMS. „Sukcesja w zarządzie AMS, którą realizujemy, jest modelowym przykładem działania w duchu odpowiedzialności za spółkę i menadżerskiej dojrzałości. Za Małgorzatą Augustyniak stoją lata doświadczeń i sukcesów AMS. Jestem jej bardzo wdzięczny za dotychczasową współpracę oraz wsparcie, którego będzie nam nadal udzielać. Obecnie jesteśmy świadkami dynamicznego rozwoju reklamy OOH, szczególnie w segmencie reklamy cyfrowej. Chcemy kontynuować intensywną aktywność marketingową, a doświadczenie i wiedza Grażyny pozwoli nam jeszcze skuteczniej realizować wytyczone cele strategiczne. Rozwój w cyfrowych obszarach działalności i zorientowanie na dane to podstawowe warunki umacniania przez AMS swojej pozycji na rynku” powiedział Marek Kuzaka, prezes zarządu AMS.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama