Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Ekologia na dużą skalę. Centrum Doskonałości i Innowacji Lucas UK

© Embrace Building Wraps

Firma Embrace Building Wraps dostarczyła ekologiczne rozwiązanie dla dużego projektu brandingowego, produkując grafikę dla firmy Lucas UK zajmującej się wyposażeniem i wykańczaniem budynków w branży budowlanej. Cały projekt opiera się na wykorzystaniu ekologicznych materiałów.

Grafika została wyprodukowana dla nowego, specjalnie zbudowanego Centrum Doskonałości i Innowacji Lucas UK w pobliżu siedziby głównej w Kent, które wykorzystywane będzie do prowadzenia szkoleń oraz równolegle stanie się domem dla Lucas UK Future Lab. Będzie to miejsce inicjatyw badawczo-rozwojowych i innowacji opartych na współpracy. Mając za zadanie przekształcenie głównego wnętrza centrum z myślą o kampanii Lucas UK „Innowacja poprzez współpracę”, firma Embrace wydrukowała inspirujące cytaty z Arystotelesa, Karola Darwina, Thomasa Edisona i Alberta Einsteina na materiale Kavalan Sunlight Weldable. Materiał ten jest tkaniną poliestrową niezawierającą PVC, która ma taki sam wygląd jak tradycyjny baner PVC, ale bez dodatkowego wpływu na środowisko.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama