Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Old Spice. Nowa odsłona kampanii

© Feeders Agency

Firma Procter & Gamble Polska, właściciel marki Old Spice, przedstawiła najnowszą odsłonę kampanii promującej kosmetyki z linii Old Spice Captain. Kontekstowe murale, które nawiązują do kultowej kampanii sprzed lat, mają za zadanie odświeżyć standardową linię marki oraz podkreślić hasło „Stay Fresh 24/7”.

W ramach nowej kampanii outdoorowej, w maju i czerwcu na ulicach największych aglomeracji w Polsce pojawiły się przyciągające wzrok murale. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na świeżość, jako główną zaletę produktów Old Spice. Kampania skierowana jest do osób, które lubią aktywnie spędzać czas. W Polsce marka Old Spice nadal kojarzy się z głównym hasłem popularnej reklamy sprzed kilku lat – „Siedzę na koniu. W oparciu o ten żart i silnie zakorzeniony w umysłach odbiorców wizerunek, w obecnej kampanii marka chce w żartobliwy sposób pokazać, że niezależnie od tego, gdzie się jest, produkty Old Spice zapewniąją świeżość 24/7. Hasło „Siedzę na koniu” opracowano tak, aby nawiązywało do najpopularniejszych miejsc spotkań w danym mieście. I tak, mural w Gdyni obrazuje hasło „Siedzę na plaży”, w Katowicach – „Siedzę na Mariackiej”, w Warszawie „Siedzę na Schodkach”, w Poznaniu „Siedzę na kontenerach”, a we Wrocławiu „Siedzę na Wyspie”. Za realizację oraz pomysł kampanii odpowiada Feeders Agency.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama