Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Trójstronny wyświetlacz dla J Resort. Spektakularne obrazy

© Daktronisc

Daktronics we współpracy z Yesco, wyprodukował i zainstalował nowe wyświetlacze LED dla J Resort w Reno w stanie Nevada. Projekt został niedawno ukończony, a oznakowanie spektakularnie rozjaśnia okolicę.

Nowy wyśwetlacz LED ma ponad siedem milionów pikseli, a odstępy między nimi wynoszą 8 milimetrów, co zapewnia doskonałą jakość i kontrast obrazu. Wyświetlacz ma 4,5 metra wysokości i ponad 45 metrów długości. Wyjątkowo ciekawy jest jego kształt – ekran zagina się i otula aż trzy ściany budynku. LED na północnej ścianie jest w całości przeznaczony do wyświetlania sztuki cyfrowej tworzonej przez artystów na całym świecie. Ma on 10-milimetrowe odstępy między pikselami, dzięki czemu może wyświetlać pełnowymiarowe treści artystyczne. Ta spektakularna instalacja zapewni doskonały branding i komunikację J Resort oraz pozwoli jej się wyróżnić na tle konkurencji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama